TOGO STÜDYO

TOGO Stüdyo’da
Cornrows Örgülerinin Modaya Uygun ve Zamansız Stilini Keşfet!

Haftalarca dayanabilen şık ve az bakım gerektiren bir saç modeli mi arıyorsunuz?

Dünyanın en popüler ve çok yönlü örgü stillerinden biri olan Cornrows örgüsü tam aradığınız çözüm demektir. TOGO Stüdyo'da özgün tarzınıza ve tercihlerinize mükemmel şekilde uyan çarpıcı, kişiye özel Cornrow örgüler tasarlamak konusunda uzun yıllara dayanan bir uzmanlık ve deneyime sahibiz.
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
Cornrows
TOGO STÜDYO

Neden TOGO Stüdyo'yu Seçmelisiniz?

TOGO Stüdyo'da, misafirlerimize yalnızca en iyi malzemeleri, teknikleri ve ekipmanı kullanarak en yüksek kalitede örgü hizmetleri sunmaya kararlıyız. Uzman kuaförlerimiz, klasik ve gelenekselden modern trendlere kadar çeşitli Cornrows örgü stilleri uygulayabilen, özel olarak eğitilmiş saç uzmanlarıdır. Size özel, size özgü ihtiyaç ve tercihlerinize uyan mükemmel stili bulmanız için size yardımcı olabilirler.

İstanbul'da Kadıköy ve Beylikdüzü’nde kolay bulunan lokasyonlarıyla iki salonumuz daima erişilebilir durumda. Tüm müşterilerimiz için rahat ve dinlendirici bir ortam sağlayan salonlarımızda sıcacık bir atmosferde, gülen yüzlerimizle sizi bekliyor olacağız.

Bu nedenle az bakım gerektiren ve haftalarca dayanabilen şık bir saç modeli arıyorsanız TOGO Stüdyo'ya gelin ve bizi ziyaret edin. Cornrow saç örgüsü ile nasıl harika bir dönüşüm geçirebileceğinizi kendi gözlerinizle görün. Kaliteli hizmet ve uzmanlığın saçınız için nasıl bir fark ortaya çıkarabileceğini deneyimleyin.

TOGO STÜDYO

Neden Cornrows Örgülerini Seçmelisiniz?

Cornrows örgüler, hem faydalı hem de gayet estetik saç tasarımlarıdır. Üstelik oldukça kullanışlı, şekilden şekile girebilen ve az bakım gerektiren bir saç modelidir. Neden cornrow örgü diye sorduğumuzda verebileceğimiz birkaç temel cevap var.

İşte cornrows örgünün faydaları

  • 1
Uzun ömürlüdür

Cornrows örgüler haftalarca dayanabilir, bu da onları günlük şekillendirme gerektirmeyen, bakımı kolay bir saç modeli isteyenler için mükemmel bir seçim haline getirir.

  • 2
Koruyucudur

Cornrows örgüler, doğal saçınızı ısı, kimyasallar ve çevresel faktörlerin neden olduğu hasarlardan korumaya yardımcı olacaktır.

  • 3
Özelleştirilebilir

Seçenekleriniz çok fazla! TOGO Stüdyo'da, kişisel tarzınıza ve tercihlerinize mükemmel şekilde uyması için kalın ya da ince örgüler, karmaşık desenler ve daha fazlası da dahil olmak üzere çeşitli özelleştirilmiş Cornrows örgüler uygulayabiliriz.

TOGO STÜDYO

Soru - Cevap

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Cornrows Örgüleri nedir?

Cornrows örgüler, yüzyıllardır birçok kültürde popüler olan geleneksel ve adeta ‘zamansız’ bir örgü stilidir. İngilizcedeki “cornrows” ismini yan yana dizilmiş mısır tanelerine benzerliğinden alan bu özgün saç örgüsü tekniği, saç derisine yakın sıkı örgü sıraları oluşturmaktan ibarettir. Bu uygulama haftalarca dayanabilen şık ve modern görünümlü saç tasarımlarıyla sonuçlanır. Cornrows örgüler saça balıksırtı benzeri bir görünüm verdiği için ülkemizde “balıksırtı örgü” olarak da adlandırılır. Cornrow örgülerin şekillendirmesi ve bakımı kolay bir saç tasarımı olduğunu söyleyebiliriz.

Cornrows Örgüleri Nasıl Yapılır?

Cornrows örgüler, oluşturulması en kolay örgü stillerinden biridir. Bu yönüyle hızlı ve kolay bir saç modeli isteyenler için en çok sevilen ve tercih edilen saç tasarımı uygulamalarından biri haline gelmiştir. Cornrows örgü nasıl yapılır diye merak edenler için bu işlemin basitçe saçı bölümlere ayırmak ve her bölümü saç derisine sıkıca örmekten ibaret olduğunu söyleyebiliriz.

TOGO Stüdyo'da, Cornrows örgülerinize dolgunluk ve çeşitlilik katmak için farklı renklerde son derece kaliteli sentetik saçlar kullanıyoruz. Ve ayrıca örgü desenini size özgü ihtiyaç ve tercihlere uyacak şekilde özelleştirebiliyoruz.

Cornrows Nasıl Yıkanır ?

Cornrows örgünüzün mümkün olduğu kadar uzun süre harika görünmesini istiyorsanız, doğru yıkama tekniğini uygulamanız önemli. Örgüler saç köklerinden yapıldığından, örgülerin çekilmesini veya zarar görmesini önlemek için parmak uçlarınızı kullanarak nazikçe yıkamaya dikkat edin.

Saçınızı yıkarken kremsiz bir şampuan kullanmanız ve saç derisi ile köklerini hafifçe ovalamanız gerekir. Cornrow'larınızın ömrünü uzatmak için her gün yerine haftada sadece iki kez yıkamanızı öneririz. Saçlarınız çok yağlanıyorsa haftada üç defaya kadar yıkayabilirsiniz.

Cornrows Saçları Döker mi?

İnsanların Cornrow örgüleriyle ilgili en sık sorduğu sorulardan biri saç dökülmesine neden olup olmadığıdır. Örgüleriniz olmasa bile günde 100 tele kadar saç dökülmesinin normal olduğunu unutmayın. Cornrows ile örgüleri açtığınızda sanki normalden daha fazla saç dökülmesi ile karşılaşmış gibi hissedebilirsiniz, ancak bu endişe edilecek bir durum değildir. Çünkü dökülme, saç uzama döngüsünün doğal bir parçasıdır ve Örgü tekniğiyle hiçbir ilgisi yoktur.

İşin aslı cornrows örgüleriniz üç ay boyunca saçınızda kaldığı için, bu süre içinde normal oranda bir saç dökülmesinin meydana gelmiş olmasıdır. Bu nedenle Cornrows örgüleriniz sonrası gözlemlediğiniz saç dökülmesi sizi endişelendirmesin. Çünkü bu zaten dökülecek olan saçlarınızın örgülerinizde tutunmuş olmasındandır.

TOGO STÜDYO

İstanbul Cornrows

İstanbul, birçok Cornrows örgü meraklısına ev sahipliği yapan bir şehirdir. TOGO Stüdyo, İstanbul'un önde gelen Cornrows örgü salonlarından biri olmaktan gurur duyar.

Salonumuz, İstanbul'un kalbinde elverişli bir konuma sahiptir ve bu, tüm müşterilerimiz için kolay ve erişilebilir olmasını sağlar.

Alanında uzman kuaförlerimiz saçlarınıza sihirlerini işlerken, rahatlayabileceğiniz ve örgü yapmanın keyfini çıkarabileceğiniz rahat ve dinlendirici bir ortam sunuyoruz.

TOGO STÜDYO

Cornrows Modelleri

Örgülü saç modellerinin hayranıysanız, Cornrows'a bayılacaksınız! Afrika Örgüsü olarak da bilinen Cornrows, çeşitli farklı model ve şekillerde uygulanabilen klasik bir balıksırtı tarzı örgüdür. Farklı saç uzunlukları ve dokuları olan herkes için uygulanabilir modellerdir. Kendinize özgü stilinizi oluşturmak için ilave saç ile uygulatabilirsiniz.

Cornrows söz konusu olduğunda tercih edebileceğiniz farklı cornrow örgü modelleri bulunuyor. Bunlar istediğiniz tarza ve istediğiniz örgü sayısına göre isimlendirilir. 2'li, 4'lü, 6'lı ve 8'li örgülerden seçim yapabileceğiniz gibi ince, kalın ya da standart ölçülerde yapılmasını da talep edebilirsiniz. Cornrow modelleri ile ilgili en iyi şeylerden biri de örgülerinize kendinize özgü benzersiz şekil ve stilinizi yansıtarak saçınızı daha da özelleştirebilmenizdir.

TOGO Stüdyo'da, benzersiz tarzınıza ve tercihlerinize uyacak çok çeşitli Cornrows örgü modelleri sunuyoruz. Uzman kuaförlerimiz, kişisel zevkinize göre klasik ve geleneksel Cornrows örgü modellerinin yanı sıra modern ve trendy modeller de oluşturabilir. İster ince ister kalın örgüler, isterseniz girift desenler veya basit tasarımlar tercih edin, kişiliğinize ve tarzınıza uyan mükemmel Cornrows örgü modelini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

TOGO STÜDYO

Cornrows Fiyatları

TOGO Stüdyo'da, kaliteli örgü hizmetlerinin uygun fiyatlı ve herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, hizmetlerimizin ve malzemelerimizin kalitesinden ödün vermeden rekabetçi ve şeffaf Cornrows fiyatları sunuyoruz. Fiyatlarımız örgü stilinin uzunluğu ve karmaşıklığının yanı sıra kullanılan sentetik saçın cinsine ve kalitesine göre değişmektedir. Saç stiliniz ve bütçeniz hakkında bilinçli bir karar verebilmeniz için müşterilerimize her zaman ayrıntılı ve önceden bir maliyet tahmini sağlarız.

togo studyo telefon togo studyo whatsapp
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat
0%