TOGO STÜDYO

Protez Tırnak

Protez tırnak uygulaması, kendi tırnaklarını kullanmayan kadınların uzun tırnak tercihi için ön plana çıkan seçeneklerden bir tanesidir. Siz de kendi tırnaklarınızın şeklini ya da uzunluğunu beğenmiyorsanız kesinlikle protez tırnaklarla kaliteli bir seçim yapmalısınız. Kendi tırnaklarınızın üzerine yerleştirilen yapay tırnaklar kaliteli ve güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Protez tırnakların kadınlar tarafından çok tercih edilen bir uygulama olduğu bilinirken profesyonel güzellik salonu olarak firmamızı tercih etmelisiniz. Tırnaklarınızın daha kaliteli bir görüntüye kavuşması adına mutlaka uzmanlarımızdan bilgi almalısınız. Protez tırnak uzmanlarımız görsel açıdan harika tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Peki, bu harika hizmetten yararlanabilecek olanlar kimlerdir?

TOGO

Protez Tırnak Uygulaması Kimler İçindir?

Tırnaklarınızın protez olmasını sağlarken aynı zamanda kaliteli bir çözüme ulaşmak adına da bazı detayları bilmelisiniz. Özellikle de tırnaklarınızla alakalı karar verirken
şu özelliklere dikkat etmeniz gerekir.

 • Tırnak problemi yaşıyorsanız
 • Tırnaklarınız çabuk kırılıyorsa
 • Tırnaklarınızın uzaması için zaman ayıramıyorsanız
 • Tırnak şeklinizi beğenmiyorsanız protez tırnakla kaliteli seçeneklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bu durumlar ve diğer seçeneklerle alakalı sizlere çözüm sunan firmamıza başvurabilirsiniz. Tırnak uygulamaları ile alakalı en başarılı hizmetlere ulaşabileceğiniz merkezimize sizleri bekliyoruz. Daha kaliteli tırnaklara sahip olacağınız bir süreç ile ilgili detaylara aşağıda göz atabilirsiniz.

TOGO STÜDYO

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Protez tırnak uygulamasının profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda protez tırnak uygulamalarının yapım aşamalarını genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz:

 • Öncelikle tırnakların üzerine koruyucu bir solüsyon uygulaması yapılmaktadır. Bu solüsyon, tırnağın korunmasını sağlayan önemli bir sıvı olarak bilinmektedir. Ayrıca solüsyon, tırnağın yapışması noktasında da destek sağlamaktadır.

 • Solüsyon aşamasından sonra tırnakların uç kısımlarına doğru protez tırnaklar yerleştirilmektedir. Törpüleme işlemi sayesinde protez tırnağa talep edilen şekil verilmektedir.

 • Protez tırnakları uç kısımlarının dışında yer alan bölge, akrilik ya da jel ile kaplanmaktadır. Bu sayede son derece şık bir görünüm elde edilmesi mümkündür.

 • Son aşamaya gelindiğinde protez tırnakların pürüzsüz bir hale getirilmesi için parlatma işlemi yapılmaktadır. Son aşama ile birlikte protez tırnak yapımı tamamlanmış olur.

 • 5 saatlik bir bekleme süresinden sonra tırnaklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • TOGO

  Protez Tırnak

  Bizi Tercih Edenler

  TOGO STÜDYO

  Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılır?

  Protez tırnakların kullanım süresinin kişiden kişiye göre değiştiğini ifade edebiliriz. Bu noktada tırnakların kullanım süresi bireylerin kendi tırnaklarının uzama hızına göre değişmektedir. Ancak genellikle 24 hafta arasında bir kullanıma sahiptir. Periyodik bir şekilde protez tırnak bakımının gerçekleştirilmesi, istenilen süreye kadar kullanımı mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra bireylerin talepleri doğrultusunda tırnakların istenilen zamanda çıkartılması mümkündür.

  Tırnakların en geç 1 ay içerisinde yenilenmesi gerekmektedir. Bireylerin kendi tırnakların dipten uzayacağı için tırnaklarda şekil kaybı meydana gelmektedir. Bunun belirli periyotlar dahilinde düzeltilmesi çok önemlidir.

  TOGO STÜDYO

  Protez Tırnakla Alakalı Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Tırnaklarınızın daha güzel görünmesini istiyorsanız dikkat edeceğiniz birbirinden önemli detaylar vardır. Aşağıda sıralanan detaylara bir göz atarak kaliteyi yakalayabilirsiniz.

  Tırnak uygulamalarını el ve tırnak tipiniz ne olursa olsun tercih edebilirsiniz.

  Protez uygulamalarında tırnak sadece uç kısma yapıştırılmaktadır.

  Tırnak takma işlemi sonrasında törpüleme yapılarak doğal bir görüntü elde edilmektedir.

  Akrilik işlemlerle tırnaklarınızın parlaması sağlanmaktadır.

  Törpü işlemi tekrarlanarak parlaklık yakalanmaktadır. Bu sayede tırnaklarda mat bir görünüm olmaz.

  1,5 saatlik bekleme süresi bulunmaktadır.

  Protez tırnakların yenilenmesi işlemi çok önemlidir.

  Tüm bu detayları dikkate alarak gerçekleştireceğiniz bir tırnak protezi uygulaması sayesinde kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.

  TOGO STÜDYO

  Protez Tırnak Çıkarılabilir mi?

  Tırnaklarınızın doğal ve kaliteli bir görünüme kavuşması adına bize başvurmanız şarttır. Peki, yaptıracağınız protez tırnakları çıkarmak mümkün mü?

  Protez tırnaklar, talebe göre çıkarılıp tekrar takılabilmektedir. Ancak bu işlemlerin uzman eller tarafından gerçekleştirilmesi şarttır. Aksi takdirde takma tırnakların neden olacağı hasarlar tırnaklarınızda kalıcı sorunlara yol açabilmektedir. TOGO STÜDYO olarak tırnaklarınızı önemsiyoruz. Bu önemi gösterirken de sadece fiyat odaklı değil memnuniyet odaklı süreçlere imza atıyoruz.

  Protez tırnak uygulamaları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteden yana taviz vermeyeceğiniz bir çözüm için uzman ekibimizden destek almaya başlayabilirsiniz. Detaylar için bizi aramaya ne dersiniz?

  togo studyo telefon togo studyo whatsapp
  Sürükle Görüntüle Kapat Oynat
  0%