TOGO STÜDYO

Türkiye’de Afrika Saç Örgüsü

Dünyanın birçok ülkesinde popülerlik kazanan Afrika örgüleri Türkiye'de de en az 7 yıldır Togo Stüdyo olarak adını duyurmayı başardı. Afrika örgüleri Türkiye'de giderek daha popüler hale gelmiş oldu, çünkü daha fazla insan bu saç stilinin çok yönlülüğünü ve güzelliğini keşfetti.

Togo Stüdyo Beylikdüzü ve Kadıköy şubelerimizde Afrika örgüsü ve diğer örgü hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarımızda da Türkiye'de Afrika örgüsünün popülerleşmesine öncü olduk. Birçok Türk influencer ve ünlüler kendi örgülü saç stillerini sayemizde sergilemeye devam etmektedir. Haliyle artık hangi şehirde yaşıyor olursanız olun, karşınıza Togo Stüdyo Afrika örgüsü saç modellerimizden birilerinin çıktığını görebiliyorsunuz.
TOGO

Afrika Örgüsü Yaptıran Ünlüler

İşte Afrika örgüsü saç modelleri boy
gösteren ünlülerden birkaç örnek:

Bunlar, Afrika örgülerini şık ve çok yönlü bir saç modeli seçeneği olarak benimseyen ünlülerden sadece birkaçı. Siz de kendiniz için bir Afrika örgüsü stili denemek istiyorsanız, neden TOGO Studio'dan bir randevu almıyorsunuz? Deneyimli stilistlerimiz ve en kaliteli saç ürünlerimiz ile mümkün olan en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hangi Afrika örgüsü stilini arıyor olursanız olun, TOGO Studio sizi bekliyor olacak. Öyleyse hiç vakit kaybetmeyin. Dikkatleri üzerinize çekecek, çarpıcı yeni bir saç modeli için randevunuzu alın!

TOGO STÜDYO

Afrika Örgüsü Yaptırmanın 10 Avantajı

  • 1
Az bakım gerektirir

Örgüler, yağmura, neme ve diğer hava koşullarına dayanabilen hava koşullarına dayanıklı bir saç modelidir.

  • 2
Model çeşitliliği

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı örgü türüyle, kişisel zevkinize ve duruma uygun çeşitli stiller ve görünümler oluşturabilirsiniz.

  • 3
Saç koruması

Örgüler saçınızı ısıyla şekillendirme, kimyasal işlemler ve güneş ve rüzgar gibi çevresel faktörlerin neden olduğu hasarlardan koruyabilir.

  • 5
Saçınızın uzunluğunu korur

Örgüler, kırılmayı azaltarak ve daha sağlıklı saç büyümesini destekleyerek saçınızın uzunluğunu korumanıza yardımcı olabilir.

  • 6
Saç derisi sağlığı

Örgüler, saçınızın deneyimlediği manipülasyon ve sürtünme miktarını azaltarak sağlıklı bir saç derisini destekleyebilir.

  • 7
Egzersiz kolaylığı

Örgüler, egzersizler ve diğer fiziksel aktiviteler için harika bir saç modeli seçeneğidir çünkü saçınızı yerinde ve yüzünüzden uzak tutarlar.

  • 8
Hava koşullarına dayanıklılık

Örgüler, yağmura, neme ve diğer hava koşullarına dayanabilen hava koşullarına dayanıklı bir saç modelidir.

  • 9
Maliyet avantajı

Örgüler, diğer saç stillerinden daha az salon ziyareti ve ürün gerektirdiğinden, uygun maliyetli bir saç modeli seçimi olabilir.

  • 10
Etkileyici görünüm

Örgüler, bireyselliğinizi ve yaratıcılığınızı sergilemenizi sağlayan etkileyici bir saç modeli olabilir. İyi bir saç modeli özgüveninizi artırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

TOGO STÜDYO

Türk Kadınları İçin Neden TOGO Studio En İyi Seçim?

Bu gereksinimleri karşılamak söz konusu olduğunda, İstanbul'daki kadınlar için en iyi seçeneklerden biri TOGO Studio'dur. Beylikdüzü ve Kadıköy gibi İstanbul’un iki önemli noktasında yer alan TOGO Studio, klasik cornrows ve box braids örgülere kadar çok çeşitli örgü teknikleri sunuyor.

Deneyimli stilistleri, saçınızı korumak ve uzun süre kalıcı, güzel bir stil sağlamak için yalnızca kaliteli ürünler ve teknikler kullanır. Ayrıca, rahat ve davetkar atmosferleriyle, örgülerinizi yaparken arkanıza yaslanıp rahatlarken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Yani, İstanbul'daysanız ve birinci sınıf bir örgü salonu arıyorsanız, TOGO Stüdyo kesinlikle göz atmaya değer!

7

YILLIK DEV TECRÜBE

TOGO STÜDYO

Afrika Örgüsü

TOGO STÜDYO

Afrika Örgüsü İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Afrika örgüsü yaptırmak söz konusu olduğunda, doğru salonu seçmek çok önemlidir. Örgü teknikleri konusunda deneyimli, kaliteli hizmet verirken saçınızın sağlığını da ön planda tutan bir salon bulmak istersiniz.

1
Deneyimli
Stilistlerimiz

Örgü konusunda uzmanlaşmış deneyimli stilistlerimiz vardır. Bu, bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kaliteli bir örgü hizmeti almanızı sağlayacaktır.

2
Müşteri
Yorumlarımız

İtibarı ve müşteri memnuniyeti hakkında bir fikir edinmek için salonumuz hakkındaki değerlendirmeleri ve müşteri yorumlarımızı Google Reviews'den kontrol edebilirsiniz.

3
Kaliteli
Ürünlerimiz

Salonumuzun saç bakımı uygulamalarını ve ürünlerini sorabilirsiniz. Saçınızı koruyan ve besleyen yüksek kaliteli ürünler ve teknikler kullanmaktayız.

4
Hijyenik
Konforlu

Hijyenik ve konforlu bir deneyim sağlamak için salonumuzun temiz ve bakımlı olduğundan emin olun.

TOGO STÜDYO

Afrika Örgüsü Fiyatları

Afrika örgüsü fiyatları, kullanılacak örgü tekniğinin türü, saçınızın uzunluğu ve kalınlığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genel olarak, karmaşık box braid örgüler veya mikro örgüler gibi uygulanması daha fazla zaman ve beceri gerektiren örgüler için daha fazla maliyet gerekiyor.

Afrika örgüsü fiyatlarımız, işlemin ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile orantılıdır. Afrika örgüsü maliyetli bir işlemdir ve kaliteden ödün vermeden maliyet düşürülemez. Kaliteli hizmet arayan bir müşteri olarak fiyat politikasından çok salonumuzun deneyimine ve sürecin kalitesine odaklanmalısınız.

togo studyo telefon togo studyo whatsapp
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat
0%